Znáte pomoc pro trpící jakýmkoliv kožním neduhem?

Zdravá kůže díky Nimbě

Jelikož je kůže nejrozsáhlejší lidský orgán, je více nežli nutné o ni řádně pečovat. V tomto jedinečném orgánu v jednom kuse probíhá jakýsi výměnný proces. Staré a poškozené buňky odumírají a ihned jsou vyměňovány za buňky nové. Proto potřebuje kůže tolik péče, aby zůstala krásná a hlavně zdravá. Lidská kůže má za úkol chránit každého svého nositele. Ihned na první pohled je tudíž zřetelné, zda li je člověk zdravý, či ne. Podle jakékoliv kožní anomálie je zřejmé, jak dlouho a hlavně jak moudře žijeme. A právě na tomhle faktu je postaven celý kosmetický průmysl – i on se snaží zlepšit stav a vzhled naší pokožky. 

Lidé, postižení jakoukoliv kožní nemocí si zvykli v posledních letech doslova skupovat výrobky v touze, že se zbaví konečně svých problémů, kolikrát hodně mučivých. Neuvědomují si ale přitom, že své pokožce poskytují doslova medvědí službu. Tyto výrobky totiž obsahují kolikrát velmi silné a hodně nebezpečné chemikálie, které sice poskytnou částečnou úlevu, většinou ale nedokáží problém řešit trvale.

Lidé jsou výtvorem přírody a proto by se měli znovu navrátit ke svým kořenům. V praxi to znamená návrat k přírodě a jejím produktům. Vždyť nám jich nabízí tolik a jsou neprávem opomíjeny. Objevme společně znovu přírodní produkty, které mají dlouholetou tradici, jsou bezpečné a navíc účinné. Jedním takovým přírodním zázrakem je bezesporu Nimba, jejíž léčebná síla nabízí možnost navrátit se ke zdravé a krásné pokožce.

Nimbové prostředky se v Indii (kde má strom Nimba svoji domovinu) užívají tradičně. Jedním z mnoha prostředků z tohoto stromu je i nimbový olej. Při jeho používání dochází k rychlé úlevě suché pokožce. Velmi snadno se do ní vstřebává, účinně pomáhá hojit její poškozené vrstvy a tak jí umožňuje udržet si přirozenou rovnováhu a hlavně pružnost. Tím vlastně Nimba redukuje i vrásky. Doslova zázračnou Nimbu předchází i takové pověsti, že je schopná léčit i poškození kůže způsobené ultrafialovým zářením a dokonce že dokáže i předcházet předčasnému stárnutí a rakovině kůže.

Lupénka neboli psoriáza je jak známo velmi devastující kožní onemocnění, které zatím bohužel není v lékařských silách vyléčit úplně. Její projevy jsou individuální. U někoho propukne nemoc v plné síle, u někoho jsou příznaky vnímány pouze jako nepohodlné. Nejčastěji má ale psoriáza projevy doslova pustošící. Medicínskou cestou se lupénka léčí lokálním používáním uhelného dehtu nebo kortizonu. Jenže tato léčba má jeden zásadní háček – produkty vyrobené z dehtu jsou nejen znečišťující, zapáchající a karcinogenní, ale navíc mohou být i silně fototoxické. Kortizon může navíc ztenčovat pokožku. Při opakovaném používání je toxický, tudíž silně nebezpečný a to hlavně pro děti.

Naproti tomu nemá Nimba žádný z těchto vedlejších účinků. Nimba se tak stává jasným favoritem pro všechny pacienty, trpící jakýmkoliv kožním neduhem. Její lokální aplikace je snadná a hlavně nenákladná. Jelikož prostředky z Nimby jsou založeny obvykle na olejové nebo krémové bázi a tím pádem jsou zároveň nápomocny i při lubrikaci pokožky.

Nimbu lze narozdíl od chemických prostředků nanášet opakovaně a po dlouhou dobu bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Může tak bezpečně nahradit perorální léčiva a injekce. Nimba, nesčetněkrát prověřená staletími užívání, je bezesporu nejlepší a nejbezpečnější variantou léčby nejen psoriázy, ale i ekzémy. I ty jsou příčinou obrovských problémů a potíží, i když nejsou tak závažné jako lupénka. Svěřte se s důvěrou do péče Nimby. Vždyť ona je po staletí známá jako prostředek, který je používaný na ekzém a to z důvodu široké škály blahodárných účinků na kůži.

Olej z Nimby prošel několika testy a průzkumy. Při pokusech byl aplikován výtažek z Nimby 2x denně a to po dobu 10 dnů. Po této velmi krátké době došlo u postižených jedinců k celkovému vyléčení ekzému. Samotný efekt trval 3 měsíce, po které se ekzém na kůži znovu neobjevil. Proto dávají odborníci při léčbě nepříjemného ekzému přednost nimbovému oleji, který je koncentrovanější. Léčit akutní ekzém dokáží ale také i opakované aplikace jemnějších extraktů z listů nebo kůry.  

 

Jak bylo zmíněno již v úvodu, kůže je centrální lidský orgán, na který v jednom kuse působí mnoho nejrůznějších látek a infekčních činitelů. Proto je tolik potřebné používat Nimbu a to hlavně pro její blahodárné účinky, dané její schopností ničit bakterie, parazity, plísně a tak zlepšovat imunitní systém.

Nimba a její blahodárné účinky na kůži

-       Nimba díky svým léčivým schopnostem ničí bakterie, které mají na svědomí výskyt akné. Zároveň snižuje s tímto problémem spojené záněty.

-       Voda z Nimby hubí plísně, jež mají za následek lupy. Perfektně promazává vysušenou pokožku.

-       Výtažky z Nimby jsou toxické pro herpes virus – virus způsobující opar. Bleskově hojí boláky, které má na svědomí právě tento virus, tedy opar.

-       Nimba také zmírňuje intenzivní svědění při napadení planými neštovicemi. Také snižuje výskyt pupínků a jizev.

-       Nimba odstraňuje v krátkém čase (2 – 3 dny) i plíseň z pokožky, jež má za následek trichofycii. Jedná se o onemocnění vyvolané plísněmi ze skupiny trichophyton.

-       Výtažek z Nimby je nápomocný při potírání plísňového onemocnění, kvasinkové infekce – způsobeného Candidou, což je druh kvasinkové plísně. Tento výtažek také snižuje neustálé svědění, které Candida způsobuje.

-       Před výskytem plenkové dermatitidy chrání prášek i krém z Nimby. Zároveň ji pomáhá i léčit.

-       Vitiligo – porucha pigmentace kůže, projevující se bílými skvrnami na kůži. I v tomto případě pomáhá Nimba udržet rovnováhu produkce melaninu a tím snižuje výskyt bílých míst na kůži, způsobených právě touto nemocí.

-       Při hojení ran se stává Nimba vynikajícím, podpůrným prostředkem. Pomáhá tělu velmi rychle vytvářet kolagenová vlákna, potřebná k uzavírání rány.

-       Zarudnutí kůže po slunění a následném odlupování vrchním vrstev pokožky, snižuje nimbové mléko.

Nimba a rakovina

Prostředky z Nimby jsou prospěšné nejen naší kůži, ale jsou také zdrojem celé škály patentovaných (individualizovaných) výtažků pro léčbu rakoviny. Injekce s nimbovým výtažkem, které byly aplikovány do blízkého okolí tumoru, vedly k jeho výraznému zmenšení. Tento proces trval pouhých několik málo týdnů. Nimba tak opakovaně prokázala svoji úžasnou schopnost pomáhat v boji s rakovinou kůže. Nemálo pacientů potvrdilo, že u nich rakovina kůže docela zmizela a to již po několikaměsíční denní aplikaci krému z Nimby.