!!! DOPRAVA ZDARMA PRO NÁKUPY NAD 2000 KČ !!!

Ophtavit® MAX (90 tbl.)

Kód: 1044
Neohodnoceno
505 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024

Regenerace, posílení a ochrana zraku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ophtavit® Max - obsahuje zesílené množství luteinu a zeaxanthin patřící do skupiny karotenoidů – pigmentů, které jsou fyziologicky přítomné v sítnici lidského oka a tělo si je samo nemůže vytvořit. Obsah luteinu a zeaxanthinu ve žluté skvrně s věkem přirozeně klesá, proto je důležitý jejich dostatečný příjem. Receptura je také obohacena o extrakt z borůvek. Antioxidační komplex látek napomáhá ochraně proti volným radikálům, které vznikají při vedení nervových vzruchů. UV záření a ionizační záření jsou také zdrojem volných radikálů poškozujících membrány a proteiny v čočce oka.
Ophtavit® Max obsahuje rovněž vitamin C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro funkci krevních cév. Selen spolu s vitaminem E působí jako synergisté, vzájemně tedy posilují svůj antioxidační účinek, kdy chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným převahou volných radikálů v organismu. Měď přispívá k udržení přirozeného stavu pojivových tkání a podporuje energetický
metabolismus. Zinek napomáhá k udržení normálního stavu nejen zraku, ale i podporuje plodnost a reprodukci. Přípravek Ophtavit® Max je ideální volbou pro každého, kdo má zájem o aktivní a odbornou péči o svůj zrak.


Užívání: 1 tableta 2x denně. Nejlépe po jídle.

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.


 Obsah ve 2 tabletách: HMOT. %DRHP
 VITAMIN C 350  mg 438
 VITAMIN E 94  mg 783
 BORŮVKY (EXTRAKT) 40  mg *
 ZINEK 24  mg 240
 LUTEIN 15  mg *
 BETA KAROTEN 6  mg *
 MĚĎ 1500  µg 150
 ZEAXANTHIN 1  mg *
 SELEN 50  µg 91
* Denní referenční hodnota přijmu ve 2 tabletách není stanovena.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: