!!! DOPRAVA ZDARMA PRO NÁKUPY NAD 2000 KČ !!!

Herbamedicus GmbH Herbalex – Detoxikační náplasti s konopím

Kód: 500111
Neohodnoceno
261 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Detoxikační náplasti na očistu organismu. Speciální receptura s konopím. Detoxikační náplasti Herbalex jsou vhodným prostředkem k detoxikaci a posílení imunitního systému neinvazivní cestou. Mají 100% přírodní složení. Cílem očisty organismu je zbavit tělo nežádoucích toxinů, které se do něj dostávají ze znečištěného prostředí, stravy atd. Detoxikační náplasti s konopím jsou založeny na poznatcích tradiční japonské medicíny, podle kterých lze některé zdraví škodlivé látky eliminovat přes pokožku nohou. Pomáhají odstraňovat škodliviny z těla, při únavě, bolestech kloubů, hlavy a kožních vyrážkách, podporují klidný spánek, zlepšení funkce metabolismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbalex – Detoxikační náplasti s konopím 

Detoxikační náplasti na očistu organismu. Speciální receptura s konopím. Detoxikační náplasti Herbalex jsou vhodným prostředkem k detoxikaci a posílení imunitního systému neinvazivní cestou. Mají 100% přírodní složení. Cílem očisty organismu je zbavit tělo nežádoucích toxinů, které se do něj dostávají ze znečištěného prostředí, stravy atd. Detoxikační náplasti s konopím jsou založeny na poznatcích tradiční japonské medicíny, podle kterých lze některé zdraví škodlivé látky eliminovat přes pokožku nohou. Pomáhají odstraňovat škodliviny z těla, při únavě, na klouby, třeštění hlavy a kožních vyrážkách, podporují klidný spánek, zlepšení funkce metabolismu.

Návod k použití:
1. odtrhněte ochrannou fólii na polštářku náplasti, 2. přiložte aplikační polštářek k pokožce chodidla a okraje náplasti důkladně přilepte, 3. detoxikační náplasti používejte během spánku (7 až 10 hodin), 4. ráno odstraňte použitou náplast z chodidla, 5. chodidlo umyjte a vysušte.
Bylinné náplasti je vhodné používat během spánku.

Upozornění: Zápach použité náplasti je projevem správné funkce očišťující náplasti a je způsoben reakcí aktivních složek a odpadních látek z organismu. Určeno pouze k vnějšímu použití. Udržujte mimo dosah dětí. Náplasti nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě. K jednorázovému použití. Nepoužívejte na rány, obličej, oči nebo citlivou či atopickou pokožku. Přerušte použití v případě alergické reakce. Nepoužívejte náplasti po aplikaci krému, gelu, tinktury či jiných prostředků, mohlo by dojít k nežádoucí alergické reakci.

Složení: bambusový octový prášek, konopí, turmalín, chitin, vitamín C, rostlinné vlákno,  anionový prášek, máta, dextrin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: